Zwycięzca z Końskich

Tenisowe Grand Prix Opoczna 2009

30 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Prywatnych odbył się X turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Opoczno 2009. Jego organizatorem był LKS Opoka.
W zawodach wystartowało 20 zawodników z powiatu opoczyńskiego i koneckiego. Grano systemem do dwóch przegranych pojedynków.
Ostatecznie zwyciężył Mariusz Mazur z Końskich, pokonując w finale Dariusza Głobińskiego z Opoczna 3:0 w setach: 11:5, 12:10, 11:7.
Trzecie miejsce zajął Emil Kmita (Bielowice), który w pojedynku o tę lokatę pokonał Patryka Słokę (Końskie) 3:1 w setach: 7:11, 11:8, 11:8, 11:9).
Miejsca 5-6 zajęli Mateusz Pacan (Bielowice) oraz Kamil Stępień (Wygnanów). Klasyfikacja końcowa po 10 turniejach: