tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Zwycięska trójka

 
Środa, 16 czerwca była dniem szczególnym dla trojga uczniów z Zespołu Szkół Samorządowych nr 3, laureatów wojewódzkiego konkursu VIII edycji Programu „Moja szkoła w Unii Europejskiej”

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego. Wyróżnionym uczniom i ich opiekunom laury wręczyli wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska, łódzki kurator oświaty Jan Kamiński oraz zastępca dyrektora generalnego Instytutu Europejskiego w Łodzi, Anna Jędrzejewska.
Zadaniem uczestników na etapie wojewódzkim było napisanie eseju na temat „Co robimy w szkole, regionie, kraju, by chronić energię?”. W kategorii szkół gimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie z trójki: Maja Piętka, Karolina Domagała i Kacper Dobrowolski. Opiekunką grupy była nauczycielka biologii Aneta Stańczyk.
W kolejnym, ogólnopolskim etapie konkursu, zadaniem uczestników będzie zorganizowanie debaty w szkole z przedstawicielem Parlamentu Europejskiego. Zaproszenia już zostały wysłane, organizatorzy czekają tylko na potwierdzenie. Spotkanie zaplanowano na wrzesień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 25 (676) z dnia 25 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »