tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Kultura

 Zumba, rytmika i...

 
Studio Tańca TICO rozpoczyna ekspansję na lokalny rynek, wprowadzając do swojej oferty nowe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Hitem z pewnością będzie zumba, taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness, opracowany przez tancerza i choreografa Alberto ?Beto? Pereza z Kolumbii w latach 90. XX wieku. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia zumby łączy hip?hop, socę, sambę, salsę, merengue, mambę, sztuki walki oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Także elementy treningu siłowego (squat, lunge) są wykorzystywane.
Zajęcia z zumby odbywają się w każdą środę od godziny 20.00.
Kolejną nowością są zajęcia pod hasłem ?Rytmika dla malucha?, kierowane do dzieci w wieku od 4 do 7 lat. W trakcie zajęć maluchy poprzez zabawę i taniec poznawać będą co to jest hip?hop, balet, jazz oraz taniec towarzyski. Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek, 11 października, o godzinie 16.30.
Na dorosłych miłośników tańców w parach czekają jeszcze miejsca na kursie tańca towarzyskiego. I tu ciekawostka. Taniec towarzyski wśród dorosłych cieszy się zdecydowanie większym zainteresowaniem u panów. Stąd też ogromna zachęta do pań, aby przyłączyć się do kursantów. Zajęcia odbywają się w czwartkowe wieczory, Początek treningów od godziny 20.00.
Wszystkie zajęcia Studia Tańca TICO odbywają się w Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 665 319 985.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (796) z dnia 12 Października 2012r.
W dziale Kultura dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »