tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Zostań sędzią piłki nożnej

 


Zarząd Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 20 stycznia.
Kurs jest skierowany do osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą. Kandydaci na sędziów muszą odznaczać się dobrą sprawnością fizyczną oraz mieć podstawową wiedzę na temat przepisów gry w piłkę nożną.
Warunkiem zgłoszenia jest złożenie pełnej dokumentacji w siedzibie biura OZPN bądź jej przesłanie e?mailem (biuro@ozpnpiotrkow.pl) lub faksem (44 648 70 04). Szczegóły na stronie www.ozpnpiotrkow.pl
Kurs rozpocznie się 23 stycznia. Będzie prowadzony w siedzibie OZPN (ul. Wysoka 6) w piątki w godz. od 17.00 do 20.00. Zakończy się egzaminami ? teoretycznym i sprawnościowym.
Zajęcia mają mieć formę wykładów prowadzonych przez doświadczonych sędziów. Przekazywana wiedza będzie poparta materiałami filmowymi, które w czytelny sposób obrazują sytuacje boiskowe. Materiał szkoleniowy jest oparty najnowszych wytycznych FIFA i UEFA.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (909) z dnia 12 Grudnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »