tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
STUDNIE głębinowe, pogłębianie studni w kręgach, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Znów najlepsi

 

Krzysztof Kołodziejczyk i Aleksandra Piekarz wygrali ogólnopolski turniej sportowego tańca towarzyskiego o puchar wójta gminy Olsztyn koło Częstochowy

W silnie obsadzonej kategorii 12–, 13–latków w klasie D zawodnicy Studia Tańca TICO nie dali szans rywalom pewnie stając na najwyższym podium. Było to już kolejne pudło Krzysia i Oli, które przybliża ich do awansu do klasy C.
Rewelacyjny wynik osiągnął kolejny duet reprezentujący opoczyńską szkołę tańca – Maciej Kołodziejczyk i Marta Dukat. W gronie 16 par z całej Polski opocznianie wytańczyli drugie miejsce w klasie E par 12–, 13–letnich. Maciej i Marta, posiadający już wymaganą liczbę zaliczonych pudeł zdobyli tym samym kolejne punkty niezbędne od awansu do klasy D.
Podopieczni Tomasza Miękusa przygotowują się obecnie do XV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Opoczna, który odbędzie się 30 kwietnia. Do tej pory tancerze TICO wystąpią jeszcze na kilku turniejach tanecznych oraz wezmą udział w organizowanych dla miłośników tańca szkoleniach i warsztatach. Już 13 marca odbędą się otwarte warsztaty taneczne z hip–hopu i jazzu prowadzone przez Anitę Florczak, finalistkę drugiej edycji programy You Can Dance. W zajęciach może udział wziąć każdy, również spoza Studia Tańca TICO. Zapisy chętnych trwają do 4 marca, a ilość miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje na temat szkolenia pod numerem tel. 781 041 402.
Równie ciekawym wydarzeniem będą międzynarodowe warsztaty poprowadzone przez Rafała Piecyka, długoletniego przyjaciela Studia Tańca TICO, zawodowego mistrza Grecji w tańcach latynoamerykańskich, a obecnie reprezentanta Kanady. Tancerz ten na początku marca przyleci do Polski ze swoją kanadyjską partnerką i poprowadzi specjalne szkolenie dla tancerzy TICO.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (711) z dnia 25 Lutego 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »