tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zintegrowany Informator Pacjenta

 
1 lipca uruchomiony został Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP), czyli ogólnopolski serwis internetowy, w którym można znaleźć wszelkie informacje przydatne dla pacjentów oraz możliwość dostępu do historii swojego leczenia


W środę, 16 października Starostwo Powiatowe organizuje pierwsze spotkanie, na którym będzie można otrzymać kod dostępu do swojego konta w NFZ. W ten sposób każdy zainteresowany poprzez Internet, będzie mógł sprawdzić, jakie zabiegi i jak sfinansowane przypisane są do jego konta.
ZIP, czyli Zintegrowany Informator Pacjenta, jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikom dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od 2008 r. przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Co zyskujemy rejestrując się w ZIP, m.in. szybki dostęp do informacji o naszym prawie do świadczeń zdrowotnych, wiedzę o leczeniu i udzielonych świadczeniach oraz o przepisanych lekach, informację o kwotach, które zostały przekazane na sfinansowanie naszego leczenia.
Spotkanie odbędzie się w godzinach od 10.00 do 14.00 w pokoju przewodniczącego Rady Powiatu, na parterze Starostwa ul. Kwiatowa 1a ? należy zabrać ze sobą dowód osobisty.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (848) z dnia 11 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »