tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 "Zielony zakątek" oficjalnie otwarty

 
W piątek, 1 lutego odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia Niepublicznego Punktu Przedszkolnego ?Zielony zakątek? w Krzczonowie. Placówka funkcjonuje w budynku szkoły od początku rokuNową placówkę poświęcił proboszcz parafii w Drzewicy, ks. kanonik Adam Płuciennik


Piątkowe spotkanie było dużym wydarzeniem dla lokalnej społeczności. Zgromadziło władze samorządowe, dyrektorów placówek oświatowych i kulturalnych, sponsorów oraz rodziców przedszkolaków.
Uroczystość rozpoczęła się od poświęcenia obiektu przez proboszcza parafii w Drzewicy, ks. kanonika Adama Płuciennika. Założycielka przedszkola, Renata Sobolewska nie kryła radości z faktu zrealizowania inicjatywy.
? Po wielu trudach i emocjach wreszcie udało się. Mamy przedszkole w Krzczonowie ? mówiła z zadowoleniem. Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania placówki, złożyła serdeczne podziękowania.
Debiutancki występ artystyczny zaprezentowali wychowankowie przedszkola. ?Słoneczka? pochwaliły się swoimi umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi i tanecznymi, otrzymując od publiczności rzęsiste brawa.
Zebrani obejrzeli ciekawy program folklorystyczny pn. ?Comber? w wykonaniu młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy pod okiem nauczycielek Grażyny Wójcik i Anny Więckowskiej. Prezentacja została przygotowana dzięki pomocy i zaangażowaniu instruktorki tańca Ośrodka Kultury GiM, Aliny Szymańskiej. Do łez rozbawiło widzów brawurowe show kabaretu ?Budka kogutka? z KGW w Kraśnicy.
Na zakończenie głos zabrał przedstawiciel rodziców, Sławomir Kotusiewicz, który w ich imieniu wyraził wdzięczność Renacie Sobolewskiej. Wzruszona nauczycielka obiecała, że zrobi wszystko, aby przedszkole w Krzczonowie funkcjonowało jak najdłużej. Radość dzieci i zadowolenie rodziców będzie dla niej największym podziękowaniem.
Przygotowany przez rodziców poczęstunek był wyśmienity, zaś rodzinna atmosfera uroczystości przedłużyła imprezę do późnych godzin wieczornych.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (813) z dnia 8 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »