tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdrowie

 Zdrowie w sieci

 

Urząd Marszałkowski w Łodzi uruchomił dwa serwisy internetowe dotyczące ochrony zdrowia. Portale zdrowie.lodzkie.pl i profilaktyka.lodzkie.pl mają być źródłem informacji dla mieszkańców województwa łódzkiego, pacjentów oraz pracowników służby zdrowia.
Powstały one z myślą o stworzeniu jednego miejsca w Internecie, w którym mieszkańcy regionu będą mogli znaleźć bogate źródło informacji poruszających tematykę zdrowotną. Serwisy mają być nową wizytówką aktywnej polityki zdrowotnej realizowanej przez Samorząd Województwa Łódzkiego.
Osoby odwiedzające oba portale znajdą w nich fakty dotyczące aktualnych wydarzeń, statystyki, wskaźniki, wiadomości oraz prawodawstwo. Będzie to również miejsce, gdzie internauci znajdą informacje dotyczące działań w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia, m.in. bezpłatnych programów i świadczeń zdrowotnych. W przypadku wyszukiwarki programów profilaktycznych to rewolucyjne rozwiązanie, które możemy porównać do największych tego typu urządzeń działających na komercyjnym rynku. Chcąc skorzystać z bezpłatnych badań, nie będzie trzeba przeszukiwać całego Internetu. Wszystko będzie do znalezienia na obu stronach, wystarczy tylko wpisać odpowiednią szukaną frazę.
W serwisach znajdzie się także baza zakładów opieki zdrowotnej z Łódzkiego, szpitali klinicznych, wykaz aptek oraz miejsc pomocy doraźnej, katalog przydatnych linków oraz kalendarz zdrowotny.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 38 (741) z dnia 23 Września 2011r.
W dziale Zdrowie dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »