tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sławno

 Zdrowia, pani Elżbieto!

 


W środę, 24 października setne urodziny obchodziła mieszkająca w Sławnie Elżbieta Benesiewicz. Tego dnia dwustu lat jubilatce życzyli najbliżsi oraz przedstawiciele Urzędu Gminy i KRUS?u.
Serdeczne życzenia pani Elżbiecie złożył wójt Tadeusz Wojciechowski, dołączając do życzeń kosz czerwonych róż. Z gratulacjami przybyły również kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego, Dorota Mazur, kierowniczka Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Iwona Włodarczyk oraz przedstawicielki tomaszowskiego oddziału KRUS, które oprócz kwiatów i upominków wręczyły jubilatce decyzję o przyznaniu specjalnego świadczenia dla stulatków. Goście odśpiewali ?Dwieście lat? i za zdrowie pani Elżbiety wznieśli toast lampką szampana. Nie zabrakło również urodzinowego tortu.
Elżbieta Benesiewicz urodziła się i do niedawna mieszkała w Kozeninie. Dopiero trzy lata temu przeprowadziła się do Sławna, gdzie zamieszkała z córką i zięciem. Dochowała się trojga dzieci, sześciorga wnucząt, czternaściorga prawnucząt i dziesięciorga praprawnucząt.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (798) z dnia 26 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »