tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdążyli z pomocą

 

W ubiegłym tygodniu opoczyńscy policjanci uratowali kobietę, która próbowała popełnić samobójstwo. Opocznianka żyje dzięki zaniepokojonej jej losem koleżance i determinacji policjantów.
W miniony czwartek, 11 lutego, pół godziny przed północą, na policję zadzwoniła kobieta, informując, że jej znajoma nosi się z zamiarem odebrania sobie życia. Policjanci udali się pod wskazany adres, jednak na miejscu okazało się, że opocznianka już w tym miejscu nie mieszka. Ustalenie miejsca jej zameldowania doprowadziło funkcjonariuszy do matki desperatki. Ta, nie wiedząc dokładnie, gdzie obecnie mieszka córka, wskazała im miejsce jej zatrudnienia. Dopiero w zakładzie pracy ustalono adres jej zamieszkania oraz numer telefonu. Po kilku nieudanych próbach połączenia oraz bezskutecznym dobijaniu się do drzwi policjanci weszli na balkon, skąd przez okno zauważyli leżącą i nie dającą oznak życia kobietę. Powiadomiono straż pożarną, strażacy wspólnie z policjantami wyważyli drzwi balkonowe, przez które udało im się dostać do mieszkania.
40-latka żyła, lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził u niej silne zatrucie lekami. Przewieziono ją do opoczyńskiego szpitala. Jej życiu i zdrowiu nic już nie zagraża.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (658) z dnia 19 Lutego 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »