tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Pies pogryzł dziecko
Budowa nowoczesnego schroniska dla zwierząt w Różannie miała rozwiązać problem bezpańskich psów w Opocznie. Zwierząt jednak wciąż przybywa, a placówka od dawna pęka w szwach. A na ulicach wciąż można spotkać sfory bezpańskich psów, niejednokrotnie agresywnych o czym niestety przekonał się 10?letni chłopiec. Pies pogryzł go dotkliwie w okolice przedramienia. Do zdarzenia doszło 3 sierpnia, około godz. 15.30 na ul. Partyzantów, w rejonie szpitala. Wezwany na miejsce patrol policji skontaktował się z pracownikami gminy, jednak dość długo trzeba było czekać na osobę, która schwytała groźne zwierzę. Jak ustaliliśmy, to nie był jedyny w trakcie minionego weekendu przypadek zaatakowania przechodniów przez bezpańskie psy.

Z torebki
W piątek, 3 sierpnia około godz. 9.30 na terenie bazarku przy ul. Piotrkowskiej nieznany sprawca z torebki robiącej zakupy 24?latki ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 1.050 zł.

Uszkodził golfa
W nocy z 4 na 5 sierpnia, około godz. 1.00, w Sobawinach (gmina Opoczno) 20?letni Rafał C. kopnął w VW golfa zaparkowanego na poboczu drogi. Spowodował tym uszkodzenie tylnego nadkola pojazdu, które wyceniono na 480 zł. Poszkodowana to 27?letnia mieszkanka Opoczna.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 32 (787) z dnia 10 Sierpnia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »