tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Z torebki
22 maja około godz. 11.00 w szkole w Paradyżu z torebki pozostawionej przez nauczycielkę nieznany sprawca skradł 1083 zł.

Dzień targowy
W czwartek, 24 maja, około godz. 11.00 na targowisku w Opocznie nieznany sprawca ukradł 61?letniej kobiecie portfel z kartą i dokumentami oraz gotówką.

Wpadli złomiarze
Plagą ostatnich czasów są złomiarze, którzy kradną wszędzie i wszystko ? nie licząc się nawet z ludzkim życiem. I nie są to przesadne słowa, bo przecież kradną m.in. elementy systemów bezpieczeństwa na liniach kolejowych, studzienki na ulicach, znaki drogowe itp. Tym bardziej więc cieszy, że udało się przyłapać na gorącym uczynku czterech z nich?
29 maja około 18.30 policjanci w Paradyżu otrzymali informację, że w Siedlowie (gm. Żarnów) czterech mężczyzn dokonuje rozbiórki elementów stalowych mostu. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali czterech panów przy pracy ? ładowali do samochodów trzy metalowe szyny o długości ponad dwóch metrów, pochodzące z rozbieranego przez nich mostu. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn. Byli to trzej mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego: 19?letni Sylwester L., 22?letni Konrad K., 27?letni Seweryn W. oraz mieszkaniec gm. Żarnów ? 25?letni Remigiusz K. Policjanci zabezpieczyli mienie pochodzące z kradzieży oraz sprzęt, którym posługiwali się złomiarze, a także ich dwa samochody: VW transporter i mazda. Panowie trafili do izby zatrzymań.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (777) z dnia 1 Czerwca 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »