tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
PRZYJMĘ pracownika przy pracach konserwacyjnych ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Usiłowali
31 maja, o godz. 23.25 w Karwicach (gm. Opoczno) nieznani sprawcy włamali się do wlewu paliwa ciągnika siodłowego i usiłowali skraść paliwo. Celu nie osiągnęli, gdyż zostali spłoszeni przez właściciela samochodu.

Wymusił
W jednej z opoczyńskich szkół 16?latek grożąc pobiciem wymusił od 11?latka oddanie mu 100 zł. Sprawą zajmuje się teraz wydział ds. nieletnich opoczyńskiej KPP.

Obłowili się
1 czerwca w Opocznie nieznani sprawcy dostali się do wnętrza mieszkania przy ul. Staromiejskiej i skradli sportową torbę firmową, dokumentację medyczną, portfel z dokumentami, talię kart, lupę i koszulę w kratkę, czym działali na szkodę mieszkańca Opola.

Kradną tablice
W nocy z 1 na 2 czerwca w Opocznie nieznani sprawcy skradli tablice rejestracyjne z zaparkowanej przy ul. Słowackiego mazdy.

Szczyt głupoty!
Można jednak stracić wiarę w ludzi, a raczej w ich rozsądek. Jak przeraźliwie głupim i nieodpowiedzialnym trzeba być, by kraść samoczynne hamulce pociągu. A jednak znaleźli się idioci, którzy skradli go nad ranem, 2 czerwca. Pewnie na skupie złomu dostaną te kilka groszy na winko?

Dzień targowy
2 czerwca w Opocznie na targowisku nieznany sprawca wykorzystał chwilową nieuwagę 20?letniej kobiety i skradł jej portfel z dokumentami i ?40 zł.

Na własne
Ciągle powtarzane słowa o tym, by samemu pilnować własnego dobra, nadal są przez niektórych lekceważone. A skutki nie każą na siebie długo czekać? 3 czerwca w Opocznie na ul. 17 Stycznia nieznany sprawca wykorzystał fakt, że kierowca MAN?a pozostawił kabinę samochodu nie zamkniętą, a sam zajął się rozładunkiem. Wystarczyła chwila nieuwagi i portfel zmienił właściciela. Wraz z portfelem znikły dokumenty, karty bankomatowe i 100 zł.

Co mu zawiniła?
* 3 czerwca zgłoszona została szkoda, jakiej doznał 33?letni opocznianin, który zaparkował skodę octavię na ul. Partyzantów. Nieznany sprawca uszkodził tylny błotnik samochodu, powodując straty w wysokości 1000 zł.
* Nie wiadomo, czy ten sam wandal uszkodził też inną skodę w nocy z 3 na 4 czerwca, zaparkowaną w Opocznie na ul. Wyszyńskiego. Tym razem zarysował karoserię fabii, czym spowodował szkodę w wysokości 2 tys. zł.

Zwinął
W okresie od 1 do 3 czerwca w Józefowie (gm. Sławno) nieznany sprawca skradł 40 m siatki ogrodzeniowej.

Gapowe
* Gapowe się płaci. 4 czerwca, o godz. 12.30 w sklepie w Opocznie na ul. Kopernika nieznany sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi 21?letniej klientki i skradł jej telefon komórkowy nokia, wartości 600 zł.
* W nocy z 4 na 5 czerwca w Opocznie, w barze przy ul. Skłodowskiej?Curie nieznany sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi 22?latka i skradł mu z kieszeni kurtki portfel z dokumentami.
* 7 czerwca, około godz. 11.00 na parkingu przy stacji paliw w Grębenicach (gm. Żarnów) z nie zamkniętej kabiny ciągnika siodłowego nieznany sprawca skradł 4500 zł. Poszkodowany został 42?letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego.

Złomiarze!
Nie wiadomo już, jak się przed nimi chronić. Są wszędzie i szkodzą? Około północy z 6 na 7 czerwca w Opocznie na ul. Piotrkowskiej skradli 35 m elektrycznego przewodu aluminiowego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (726) z dnia 10 Czerwca 2011r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »