tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Znikł
21 grudnia około godz. 11.00 nieznany sprawca skradł w Opocznie, na ul. Partyzantów rower.

Z samochodu
Wieczorem 21 grudnia w Opocznie nieznany sprawca dostał się do wnętrza volkswagena golfa, zaparkowanego przy ul. Skłodowskiej–Curie i skradł radioodbiornik panasonic oraz skrzynkę z narzędziami.

Kłusownik?
22 grudnia na polach pomiędzy Stawowicami a Daleszewicami (gm. Paradyż) zatrzymany został 20–letni Patryk P., mieszkaniec Sosnowca. Mężczyzna ten prowadził charta. Ponieważ zachodzi podejrzenie o kłusownictwo, psem zaopiekowali się myśliwi. W tej sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.

Postrzelił się
23 grudnia o godz. 18.30 w Mniszkowie, na ul. Piotrkowskiej 26–letni mężczyzna podczas nieostrożnego obchodzenia się z wiatrówką postrzelił się w twarz. Z urazem oka został przewieziony do szpitala w Bełchatowie.

Okradł staruszkę
23 grudnia w Opocznie 15–letni zaledwie chłopak włamał się do mieszkania przy ul. Staromiejskiej i skradł 78–letniej właścicielce gotówkę i monety okolicznościowe.

Mocne uderzenie
Kiedyś tym terminem określany był gatunek muzyki młodzieżowej, głośnej i rytmicznej, przy której chętnie się bawiono. Dziś muzyka, przy której bawi się młodzież, jest zupełnie inna, ale – jak się okazuje – mocne uderzenie pozostało, choć zupełnie innego rodzaju…
26 grudnia, o godz. 1.00 na dyskotece w Wójcinie (gm. Paradyż) Paweł B. uderzył butelką w głowę 27–latka, a następnie kopał go po całym ciele, powodując obrażenia ogólne oraz złamanie rzepki lewej nogi. Trwa w stej sprawie postępowanie.

Uszkodzili
* W nocy 26 grudnia nieznany sprawca uszkodził forda escorta, zaparkowego w Opocznie przy ul. Skłodowskiej–Curie.
* 1 stycznia, w godzinach pomiędzy 0.30 a 11.00 w Mroczkowie Gościnnym (gm. Opoczno) nieznany sprawca uszkodził zaparkowanego przy drodze osiedlowej fiata seicento.

Złomiarze?
27 grudnia opoczyńscy policjanci przyjęli zgłoszenie kradzieży dokonanej przez nieznanych sprawców. Z torowiska na szlaku kolejowym Radom – Tomaszów skradzione zostało urządzenie wmontowywane w szyny.

Z autobusu
W nocy z 29 na 30 grudnia w Drzewicy, na ul. Kolejowej nieznany sprawca dostał się na teren zamkniętego parkingu i skradł z autobusu radio CB oraz radioodbiornik.

Mocni w kupie
Około godz. 23.00 ostatniego grudniowego dnia policjanci zostali poinformowani, że w Opocznie na ul. Skłodowskiej–Curie grupa pięciu nastolatków w wieku 16–17 lat zaczęła bić i szarpać 38–letniego mężczyznę. Leżącego na chodniku poszkodowanego przetransportowano do szpitala. Mężczyzna potwierdził, że pobiło go pięciu nastolatków, których tożsamość udało się szybko ustalić. Smarkaczy przekazano rodzicom, którzy już w domach zajmowali się nietrzeźwymi „pociechami”.
Dalsze postępowanie prowadzone jest przez wydział dla nieletnich.

Skradli
W okresie pomiędzy 29 a 31 grudnia z nie zamkniętego pomieszczenia gospodarczego na terenie posesji w Zakrzowie (gm. Białaczów) nieznani sprawcy skradli dwie pilarki spalinowe.

Uszkodzili
3 stycznia KPP w Opocznie została zawiadomiona, że nieznani sprawcy uszkodzili elewację zewnętrzną szkoły w Januszewicach (gm. Opoczno).


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (704) z dnia 5 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »