tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

W barze
24 listopada, około godz. 23.00 w barze przy ul. Kołomurnej doszło do kradzieży z włamaniem. Trzej mężczyźni – Krzysztof A., Dariusz C. i Kamil K. wyrwali z obudowy stołu bilardowego i ukradli pudełko z bilonem 2–złotowym w łącznej kwocie około 400 zł. Rabusie zostali zatrzymani.

Samochód z ulicy
W nocy z 24 na 25 listopada nieznani sprawcy ukradli toyotę yaris zaparkowaną przy ul. Partyzantów w Opocznie. Wartość auta należącego do jednej z opoczyńskich szkół nauki jazdy oszacowano na 36 tys. zł.

Cmentarne hieny
* 23 listopada 76–letni mieszkaniec zgłosił kradzież wazonu przymocowanego do płyty nagrobkowej na cmentarzu w Kraśnicy. Jego wartość oszacowano na 1 tys. zł.
* 27 listopada, również w Kraśnicy, nieznani sprawcy ukradli z nagrobka mosiężny wazon wartości 900 zł. Poszkodowana to 47–letnia mieszkanka Ziębowa.
Kradzież z włamaniem
* 26 listopada, między 14.00 a 16.55 nieznani sprawcy wybijając szybę w drzwiach włamali się do opla vectry zaparkowanego na terenie skupu złomu przy ul. Dworcowej w Opocznie. Z wnętrza samochodu ukradli metalową kasetkę z pieniędzmi w kwocie 4 tys. zł. Poszkodowany to 41–letniego mężczyzny.
* Tego samego dnia 31–letni Paweł B. wybijając szybę wystawową włamał się do domu handlowego w rejonie ronda w Opocznie. Z wystawy ukradł śpiwór, kołdrę i poduszkę o łącznej wartości 200 zł. Został zatrzymany na gorącym uczynku.

Nieletni z nożem
30 listopada, około godz. 10.00 na ul. Piotrkowskiej 15–letni opocznianin usiłował dokonać rozboju. Strasząc 59–letnią mieszkankę Opoczna użyciem noża, zażądał od niej portfela. Kobieta uciekła i zawiadomiła policję. Młodociany przestępca został zatrzymany i doprowadzony na komendę. Po wykonaniu czynności przekazano go rodzicom. Postępowanie w jego sprawie prowadzone jest pod nadzorem sądu rodzinnego i nieletnich.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (699) z dnia 3 Grudnia 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »