tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Dzień targowy
Rano, 28 października w Opocznie, na targowisku nieznany sprawca z nie zamkniętego samochodu skradł damską torebkę z dokumentami, gotówką i kartami bankomatowymi. Torebka odnalazła się, porzucona w bramie odległej posesji. Oczywiście już bez gotówki.

Ze spycharki
28 października KPP przyjęło zgłoszenie kradzieży, do jakiej doszło najprawdopodobniej w połowie miesiąca. Przy drodze pomiędzy Szadkowicami a Tomaszówkiem stała spycharka, z której nieznany sprawca wyrwał korek wlewu paliwa i skradł 200 l oleju napędowego.

Ze sklepu
29 października, w godzinach południowych w Opocznie nieznany sprawca skorzystał z chwilowej nieuwagi sprzedawcy w sklepie przy ul. Biernackiego, i skradł z nie zamkniętej półki wystawowej złoty łańcuszek, wartości 1900 zł.

Na gotowe?
W nocy z 29 na 30 października w Opocznie, na ul. Mokrej nieznany sprawca skradł pięć słupków wbetonowanych w ziemię. Zastanawiam się tylko, czy więcej pracy wymagało betonowanie, czy wyrywanie z ziemi? Bo chyba ktoś chciał mieć gotowe słupki do zamontowania u siebie?

Z lasu
30 października policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży, do jakiej doszło na terenie działki leśnej w Opocznie Płd. Nieznany sprawca wyciął i skradł 9 brzóz.
Z samochodu
W nocy z 1 na 2 listopada w Sławnie nieznany sprawca oderwał ramkę zabezpieczającą trójkątne okienko w BMW, dostał się do wnętrza pojazdu i skradł CB–radio i nawigację satelitarną, powodując szkodę w wysokości 1500 zł.

E–oszustwo
2 listopada policjanci w Opocznie przyjęli zgłoszenie od 22–letniej opocznianki o oszustwie internetowym. Kobieta poinformowała, że 28 sierpnia na portalu internetowym zakupiła doładowanie komórki, przelała na wskazane konto pieniądze, a nie otrzymała kodu umożliwiającego doładowanie telefonu.

Uszkodzili
W okresie pomiędzy 8 października a 2 listopada nieznani sprawcy wybili dwie szyby w nowo budowanym domu w Opocznie przy ul. Brzozowej. Wandale uszkodzili też skrzynkę elektryczną, czym spowodowali szkodę w wysokości 1100 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (695) z dnia 5 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »