tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Z samochodu
* 1 września około godz. 22.00 nieznani sprawcy wybijając szybę włamali się do toyoty corolli zaparkowanej na ul. Kowalskiego. Z wnętrza auta skradziono panel od radia samochodowego. Właściciel ocenił straty na 2 tys. zł.
* 3 września około godz. 21.00 w Drzewicy nieznani sprawcy po wyrwaniu klamki w VW golfie dostali się do jego wnętrza i skradli radioodtwarzacz pionier wartości 500 zł. Poszkodowany to mieszkaniec gminy Drzewica.
* 6 września w godzinach 22.00–23.00 w Kruszewcu Kolonii nieznani sprawcy z nie zamkniętej części transportowej lublina skradli geodezyjne urządzenia pomiarowe. Straty na szkodę firmy z Radomia wyniosły 5 tys. zł.

Z garażu
W nocy z 2 na 3 września nieznani sprawcy wyrywając deski ze ściany drewnianego garażu dostali się do jego wnętrza i skradli rower górski giant, wyrzynarkę do drewna oraz wiertarkę udarową. Łączne straty oszacowano na 400 zł.

Z mieszkania
W okresie od 28 sierpnia do 4 września nieznani sprawcy wybijając okno włamali się do budynku mieszkalnego w Afryce. Skradziono telewizor elemis z pilotem, suszarkę do włosów, żelazko, żarówki, artykuły spożywcze, 98 kg ziół i dwie anteny siatkowe z zasilaczami. Następnie sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradli 20 m przewodu elektrycznego. Straty na szkodę mieszkanki Końskich wyniosły 720 zł.

Z piwnicy
4 września w godzinach 19.30–20.30 z bloku na ul. Wyszyńskiego nieznani sprawcy skradli rower górski o wartości 700 zł. 40–letnia mieszkanka Opoczna pozostawiła go w nie zamkniętym korytarzy piwnicy.

Alkohol w barze
Dwa razy w krótkim odstępie czasu skradziono alkohol w jednym z opoczyńskich barów. Do pierwszego zdarzenia doszło 4 września około godz. 21.30, drugie miało miejsce 5 września w godzinach 21.00–21.30. Łączna wartość skradzionych trunków wyniosła 122 zł.

Rozbój w Kuraszkowie
5 września w godzinach 13.00–14.00 dwóch sprawców po wypchnięciu drzwi wejściowych dostało się do budynku mieszkalnego w Kuraszkowie (gm. Białaczów). Zastali w nim 39–letniego mężczyznę, którego bili po całym ciele grożąc jednocześnie użyciem noża. Doprowadzonemu do stanu bezbronności mężczyźnie zabrali 20–złotowy banknot, który leżał na stole. Mężczyzna doznał stłuczeń głowy, nosa i okolic oczu. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Uszkodzili
W okresie od 29 sierpnia do 5 września na terenie kompleksu leśnego w Prymusowej Woli nieznani sprawcy zniszczyli ambonę łowiecką. Straty na szkodę Koła Łowieckiego „Kuropatwa” oszacowano na 3 tys. zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (687) z dnia 10 Września 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »