tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Kampania?
To chyba przejaw kampanii. Nie wiemy tylko jakiej – buraczanej czy przedwyborczej? W nocy z 23 na 24 czerwca w Opocznie nieznany sprawca pokrojonymi burakami obrzucił i uszkodził elewację budynku mieszkalnego przy ul. Mokrej.

Gościnne występy
Do Żarnowa przyjechała 22–letnia łodzianka, Marta K. Być może uważała, że na prowincji łatwiej się kradnie? 24 czerwca, o godz. 16.00 została zatrzymana w markecie, gdzie skradła kosmetyki wartości 674 zł. Łódzka złodziejka została aresztowana, zaś skradziony towar trafił ponownie na sklepowe półki.

Wandale
Coś nie ma szczęścia opoczyński SDH. Co jakiś czas trafia się wandal, który bierze na cel okna wystawowe. Tym razem w nocy z 24 na 25 czerwca nieznany sprawca wybił dwie szyby wystawowe.

Hiena cmentarna
Są kradzieże, które budzą w nas wyjątkowy wstręt. Do takich należą kradzieże dokonywane na cmentarzu. Tym razem cmentarna hiena pojawiła się na cmentarzu w Radzicach Dużych (gm. Drzewica). W okresie pomiędzy 23 a 25 czerwca nieznany sprawca skradł z nagrobka mosiężny krzyż.

Podszył się
25 czerwca w Opocznie, na ul. Kopernika nieznany mężczyzna, pod pozorem sprawdzenia legalności pochodzenia przywłaszczył sobie dwa telefony komórkowe, które zabrał dwóm nastolatkom.

Znowu
W okresie pomiędzy 14 a 28 czerwca nieznany sprawca skradł z linii kolejowej Radom – Tomaszów Mazowiecki dławik torowy.

Natręt
Jeśli nikt ci nie otwiera drzwi, gdy pukasz nie bądź nachalny, nie nalegaj. Tak przynajmniej nakazuje kultura, ale jak widać, nie wszyscy znają te dobre zasady.
27 czerwca około godz. 5.00 nieznany sprawca zaczął dobijać się do mieszkania w Opocznie przy ul. Kopernika. Tak długo walił w drzwi, że wreszcie je uszkodził. A mimo to nikt mu nie otworzył… Szkodę, jaką spowodował natręt, wyceniono na 1140 zł.

Pijana mamuśka
Czy to jakaś nowa moda, czy takie mamuśki były wcześniej, tylko wszyscy przymykali na to oko? 28 czerwca zatrzymana została w Opocznie, w mieszkaniu na ul. Janasa 25–letnia kobieta, pod opieką której znajdowało się 2–letnie dziecko. Ze względu na stan matki (2,29 promila alkoholu w wydychanym powietrzu) dziecko zostało przekazane pod opiekę trzeźwego ojca, mieszkającego pod innym adresem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 26 (677) z dnia 2 Lipca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »