tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 





Wandale
* 30 marca w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów) nieznani sprawcy uszkodzili obudowę skrzynki energetycznej, będącej własnością PGE.
* 5 kwietnia, około godz. 1.00 w Mniszkowie nieznany dotychczas sprawca uszkodził zaparkowanego w pobliżu dyskoteki opla vectrę. Wandal porysował powłokę lakieru.

W siną dal
W nocy z 31 marca na 1 kwietnia nieznani sprawcy skradli, zaparkowane przed domem w Opocznie przy ul. Chopina, audi A4. Stratę wyceniono na ok. 45 tys. zł.

Skradli
W okresie pomiędzy 25 marca a 1 kwietnia w Kraśnicy (gm. Opoczno) nieznani sprawcy skradli dwa silniki od betoniarek elektrycznych.
* W nocy z 31 marca na 1 kwietnia nieznani sprawcy skradli przy drodze Małe Końskie - Bukowiec nad Pilicą (gm. Mniszków) 50 m kabla telekomunikacyjnego.
* W nocy z 1 na 2 kwietnia nieznani sprawcy skradli dwie miedziane linki na Centralnej Magistrali Kolejowej.

Szczyt głupoty
Mamy aspiracje, by zaliczano nas, Polaków, do cywilizowanych ludzi. Chcemy, by nas dobrze postrzegano. Żądamy od wszelkich władz, by żyło się nam lepiej, a po drogach jeździło bezpieczniej. Tylko czy na to zasługujemy?
W nocy z 5 na 6 kwietnia nieznani dotychczas sprawcy zniszczyli sześć aktywnych, podświetlanych znaków drogowych na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Przemysłowej, a ponadto połamali słupki przy znakach „przejście dla pieszych” i „droga z pierwszeństwem przejazdu”.
O tym, że podświetlane znaki bardzo pomagają kierowcom (szczególnie w warunkach ograniczonej widoczności), nikogo nie trzeba przekonywać. O tym, że znaki „przejście dla pieszych” i „droga z pierwszeństwem przejazdu” decydują o bezpieczeństwie w ruchu drogowym również nie musimy nic mówić. Ale o szczycie głupoty piszemy… GDDKiA wyceniła szkodę na 1300 zł (bez robocizny). Jak zaobserwowaliśmy, już w środę pracowała ekipa naprawcza. Zastanawiamy się, czy warto? Skoro nie potrafimy tego uszanować…

Na dyskotece
W nocy z 5 na 6 kwietnia na terenie dyskoteki w Idzikowicach (gm. Opoczno) nieznany sprawca skradł z kieszeni kurtki 19-latka portfel z dokumentami.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (665) z dnia 9 Kwietnia 2010r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »