tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Zniszczyli audi
W nocy z 26 na 27 listopada, w Kolonii Brudzewice (gmina Poświętne) nieznani sprawcy uszkodzili zamki w drzwiach audi A4 i pomalowali wnętrze pojazdu farbą. Spowodowali straty w wysokości 1,5 tys. zł.

Laptop i elektronarzędzia
W okresie od 22 do 26 listopada w Adamowie 18?letni Szymon L. ukradł laptop i elektronarzędzia o łącznej wartości 1190 zł.

Ukradli drzewka
26?27 listopada w Kraszkowie (gmina Opoczno) nieznani sprawcy z działki należącej do 43?latka ukradli 10 drzewek ozdobnych, powodując straty w wysokości 200 zł.

Nieletni z promilami
27 listopada, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie policjanci zatrzymali 17?letniego Damiana S., który znajdował się w stanie nietrzeźwości. W organizmie chłopca badanie wykazało 1,34 promila alkoholu.

Zatrzymany z marihuaną
27 listopada, kwadrans przed godz. 21.00, na ul. Kościelnej w Opocznie mundurowi zatrzymali 25?letniego Adama Ch., który miał przy sobie szklaną fifkę nabitą suszem roślinnym. Został zatrzymany do wyjaśnienia.

Zapłaciła, nie dostała
28 listopada 37?letnia opocznianka zgłosiła oszustwo. Poinformowała policję, że 5 listopada zakupiła od warszawskiej firmy 11 palet folii typu strech jumbo (234 rolki). Wpłaciła na jej konto 77.711,40 zł, ale do chwili obecnej, pomimo zapewnień ani nie dostarczono towaru, ani nie zwrócono gotówki.

Złodziej golfa zatrzymany
29 listopada, w godzinach 19.00 ? 22.00, w Klinach (gmina Opoczno) 18?letni opocznianin, Bartosz K. wykorzystując sen 30?latka ukradł z jego mieszkania portfel z dokumentami (dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu) i pieniędzmi w kwocie 300 zł, a także kluczyki i VW golfa. Spowodował łączne straty w wysokości 6.800 zł. Skradziony pojazd został znaleziony przez dzielnicowych dzień później, na terenie kompleksu leśnego w Kuraszkowie (gmina Białaczów). Po wykonaniu czynności procesowych zwrócono go właścicielowi. Sprawca kradzieży został zatrzymany i 1 grudnia prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi opoczyńska policja.

Tablice z citroena
W nocy z 29 na 30 listopada, w Żarnowie nieznani sprawcy ukradli tablice rejestracyjne od citroena zaparkowanego na parkingu osiedlowym. Straty na szkodę 55?latka wyniosły 140 zł.

Pod wpływem narkotyków
2 grudnia w opoczyńskim szpitalu zbadano 14?letniego ucznia jednej z opoczyńskich szkół podejrzanego o znajdowanie się pod wpływem środków odurzających. Badanie moczu wykazało obecność narkotyków, prawdopodobnie marihuany bądź dopalaczy o podobnym działaniu. Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma wyjaśnić, m.in. skąd chłopak miał narkotyki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (908) z dnia 5 Grudnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »