tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Z szatni
18 listopada w godzinach popołudniowych nieznany sprawca skradł z szatni w jednej z opoczyńskich szkół telefon komórkowy sony ericsson K550, wartości 300 zł.

Dzień targowy
19 listopada na opoczyńskim targowisku nieznany sprawca skradł z torebki 50-letniej kobiety portfel z dokumentami, gotówką i kartami bankomatowymi.

Trochę późno
Tak naprawdę, to jeszcze nie wiadomo, kiedy doszło do kradzieży i dlatego ów fakt został zgłoszony dopiero 19 listopada. Nieznani sprawcy skradli z terenu zajmowanego przez wytwórnię mas bitumicznych w Owadowie - Brzezinkach (gm. Sławno) 10 kondensatorów i dwa styczniki, o łącznej wartości 3 tys. zł.

W siną dal
W nocy 20 listopada w Opocznie skradziono zaparkowanego przy ul. Kopernika czarnego volkswagena golfa, wartości 20 tys. zł.

Frustracje w tym wieku?
W życiu bywa różnie i czasami człowieka ogarnia taka frustracja, że musi ją jakoś rozładować, np. waląc głową w mur. Ale nie wyobrażam sobie, by siedemnastolatek przeżywał aż takie problemy, by musiał kopać i niszczyć uliczne kosze na śmieci... Wieczorem 20 listopada w Opocznie na ul. Biernackiego policjanci zatrzymali Krzysztofa P., który wyładowywał się właśnie na koszach. Chłopaka przesłuchano, a następnie zwolniono do domu. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie.

Ze stodoły
W nocy z 20 na 21 listopada nieznani sprawcy skradli z nie zamkniętej stodoły w Mikułowicach (gm. Mniszków) sześć nowych grzejników panelowych, siedem używanych grzejników i dziewięć rolek papy, o łącznej wartości 2800 zł.

Wandale
W nocy z 22 na 23 listopada w Opocznie zniszczono daewoo lanosa, zaparkowanego przy ul. Kopernika. Wandale wyrwali lusterko zewnętrzne po stronie kierowcy, złamali antenę radiową i zdewastowali nadkole, powodując szkodę w wysokości 750 zł.

Skradli
Wieczorem 24 listopada 47-letni opocznianin powiadomił policję, że pomiędzy godz. 17.00 a 19.50 w Opocznie, na ul. Żeromskiego skradziono mo rower turystyczny, wartości 1800 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 47 (646) z dnia 27 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »