tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Zatrudnię brukarzy/ekipy. Praca w Warszawie. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 W sieci
* Między 1 maja a 16 lipca nieznany sprawca złamał hasło zabezpieczające pocztę internetową oraz hasła do konta na Allegro należące do 60?letniej mieszkanki powiatu. Na tym koncie wystawił do sprzedaży telefon, za który dostał 860 zł. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.
* 21 lipca, kilkanaście minut po godz. 4.00, nieznany sprawca chcąc uzyskać dostęp do konta bankowego i haseł bankowości elektronicznej wysłał wiadomość dotyczącą zablokowania konta bankowego ze wskazaniem linku (bonparik.ru/ipko z informacją, że można zresetować hasło. Pokrzywdzony opocznianin nie dał się oszukać i zgłosił sprawę policji.

Z lasu
16 lipca z działki leśnej należącej do Wspólnoty Wsi Brzustowiec (gmina Drzewica) nieznany sprawca ukradł dwie sosny o wartości 100 zł.

Wybite okno
17 lipca, tuż po północy, nieznani wandale wybili okno w budynku przy ul. Janasa w Opocznie, powodując straty w wysokości 400 zł.

Pobili i okradli
Do rozboju doszło 19 lipca, około godz. 5.30, w Skroninie (gmina Białczów). Na drodze gminnej dwóch mężczyzn poruszających się zielonym oplem astrą napadło na 28?letniego mieszkańca naszego powiatu. Bili i kopali mężczyznę, po czym ukradli mu z portfel z 1500 zł i dokumentami.

Włamanie do nastawni
W okresie od 17 do 19 lipca nieznani sprawcy włamali się do nastawni kolejowej i kolejnych pomieszczeń budynku przy ul. Kolejowej w Drzewicy. Nic nie skradziono, ale straty spowodowane włamaniem wyniosły 200 zł.

Pijani i agresywni
20 lipca, ok. godz. 14.00, w Białaczowie doszło do bójki między nietrzeźwymi mieszkańcami tej miejscowości: Przemysławem S. (20 lat), Kamilem S. (20), Janem K. (60) i Marcinem S. Mężczyźni narażali się wzajemnie na utratę życia i zdrowia. Odpowiedzą za udział w bójce.

Telefon nad rzeką
20 lipca, w godzinach popołudniowych, 13?latkowi wypoczywającemu nad Drzewiczką w Opocznie nieznani sprawcy ukradli telefon wart 400 zł.

Okradli bar
21 lipca, w godzinach od 1.00 do 17.15, nieznani sprawcy włamali się do lokalu gastronomicznego przy ul. Kossaka w Opocznie. Skradziono gotówkę z kasy i z automatów (łacznie 1290 zł) oraz część urządzenia o wartości 600 zł.

Wazon z nagrobka
W okresie od 19 do 21 lipca, z jednego z nagrobków na cmentarzu przy ul. Granicznej w Opocznie, złodzieje ukradli miedziany wazon o wartości 700 zł.

Z piwnicy
W okresie od 19 do 21 lipca złodzieje włamali się do piwnicy przy ul. Kopernika w Opocznie. Skradli oryginalne kołpaki od škody i audi oraz pralkę automatyczną. Straty wyniosły 1000 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 30 (889) z dnia 25 Lipca 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »