tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
STUDNIE głębinowe, pogłębianie studni w kręgach, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 Nieletni kradną
3 czerwca, około godz. 12.45 w jednym ze sklepów samoobsługowych przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie zatrzymano pięciu 14-latków, którzy ukradli scyzoryk oraz słodycze na łączną sumę 45 zł. Wszyscy chłopcy są z Opoczna. Staną przed sądem.

Fałszywe dychy
3 czerwca, około godz. 10.00, na ul. Kossaka w Opocznie mundurowi z wydziału kryminalnego zatrzymali trzech 19-latków: Kamila S., Mateusza G. i Sławomira K., którzy mieli przy sobie trzy fałszywe banknoty o nominale 10 zł.

Na złom
3 czerwca z jednej z posesji w Ostrowie (gmina Opoczno) nieznani sprawcy ukradli dwa akumulatory i 20 kg złomu stalowego. Poszkodowany oszacował straty na 90 zł.

Uszkodzone auta
* 3 czerwca, około godz. 16.00, w Miedznej Murowanej (gmina Żarnów) ktoś porysował karoserię opla astry powodując straty w wysokości 300 zł.
* W nocy z 5 na 6 czerwca nieznani sprawcy uszkodzili seicento zaparkowane przy ul. Westerplatte w Opocznie. Sprawcy urwali boczne lusterko, klamkę i wycieraczkę. Poszkodowany wycenił straty na 200 zł.

Z działki budowlanej
* W okresie od 31 maja do 4 czerwca w Owczarach (gmina Mniszków) nieznani sprawcy z działki budowlanej ukradli wart 220 zł przewód elektryczny.
* W dniach od 7 do 9 czerwca złodzieje włamali się do znajdującego się w trakcie budowy budynku w Drzewicy. Skradli z niego narzędzia elektryczne i przedłużacze o łącznej wartości około 4 tys. zł na szkodę 25-latki. Prawdopodobnie ci sami sprawcy włamali się również do przyczepy kempingowej na jednej z sąsiedniej posesji. Tu zginęły przedłużacze elektryczne warte 400 zł, a należące do 49-latka.

Będzie sprzątał
W okresie od 2 do 5 czerwca z korytarza budynku przy ul. Parkowej w Opocznie zginął wart 150 zł odkurzacz. Stratę zgłosił 36-latek.

Wandale w Opocznie
6 czerwca trzej mężczyźni spacerując ulicami Opoczna niszczyli po drodze znaki drogowe oraz skrzynkę energetyczną. Policjanci zatrzymali 19-letniego Arkadiusza B. i 18-letniego Michała S. Trzeci ze sprawców uciekł. Wartość strat jest w trakcie szacowania.


Kradną rowery
* 6 czerwca, około południa, w ciągu zaledwie kwadransa, skradziono rower pozostawiony przy szkole w Drzewicy. Poszkodowany wycenił stratę na 500 zł.
* 8 czerwca, w godzinach od 20.00 do 21.30, warta 400 zł damka została skradziona z posesji przy ul. Chrobrego w Opocznie.

Antenę z passata
6 czerwca, na parkingu przy ul. Biernackiego w Opocznie z passata skradziono wartą 200 zł antenę CB.

Włamania do sklepów
* W nocy z 9 na 10 czerwca nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczo-przemysłowego przy ul. Westerplatte w Opocznie. Skradli papierosy, alkohol, słodycze i gotówkę, powodując łączne straty w wysokości 3.300 zł.
* Tej samej nocy włamywacze dostali się do jednego ze sklepów przy ul. Kopernika w Opocznie. Tu ukradli papierosy, kamerę rejestracyjną i gotówkę. Poszkodowana podsumowała straty na 2.600 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (883) z dnia 13 Czerwca 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »