tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

"Lewy" dymek, alkohol i broń
Dysponując informacjami, opoczyńscy policjanci zajmujący się tropieniem przestępstw gospodarczych, wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Łodzi udali się 15 maja do Owczar (gmina Mniszków), gdzie przeszukali zabudowania znajdujące się na posesji 58?latka. Znaleźli nielegalny alkohol i wyroby tytoniowe. Zabezpieczyli 36 l spirytusu i pewną ilość bimbru, a także 4,5 kg tytoniu i 252 paczki papierosów ? bez znaków akcyzy. Przy okazji znaleźli także rewolwer gazowy, na który nie wydawano zezwolenia, a także zabezpieczyli nielegalne oprogramowanie do komputera. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Portfel na targu
15 maja, na opoczyńskim targowisku nieznany sprawca ukradł 54?latkowi portfel z dokumentami. Do kradzieży doszło kilka minut po godz. 12.00.

Drzewo z lasu
W okresie od 2 do 17 maja nieznani drwale wycięli i ukradli z prywatnych działek leśnych w Radzicach Małych (gmina Drzewica) trzy sosny o łącznej wartości 2 tys. zł.

Zakupy w Internecie
Od 31 marca 37?letnia mieszkanka naszego powiatu czeka na dostarczenie butów, które kupiła za pośrednictwem portalu internetowego. Zapłaciła za nie 213 zł.

Z tartaku
W okresie od 17 do 19 maja nieznany sprawca włamał się na teren tartaku w Skroninie (gmina Białaczów). Ukradł dwa akumulatory z ładowarki do drewna, a z pomieszczeń magazynu ? bluzę polarową. Łączne straty wyniosły 1250 zł.

Wandale pod pawilonem
W nocy z 17 na 18 maja, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie, nieznani sprawcy uszkodzili roletę antywłamaniową powodując przy okazji wybicie szyby wystawowej. Straty na oszacowano na 500 zł.

Na złom?
W dniach od 16 do 18 maja nieznani sprawcy dostali się na teren zakładu ceramiczno?budowlanego w Owczarach (gmina Mniszków) i ukradli metalowe belki i krążki o łącznej wadze 1,5 t i wartości 25 tys. zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (880) z dnia 23 Maja 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »