tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 Ze stodoły
W nocy z 24 na 25 marca, w Dąbrówce (gmina Drzewica) nieznani sprawcy włamali się do stodoły i ukradli silnik elektryczny oraz 40?metrowy przewód elektryczny. Straty oszacowano na 500 zł.

Zakupy w sieci
Za pośrednictwem portalu internetowego 36?letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego zakupił od mieszkanki Tczewa telefon komórkowy za 920 zł. Pieniądze wpłacił, ale aparatu nie dostał.

Ze złomu
30 marca, w godzinach wieczornych, nieznany sprawca włamał się do magazynu skupu złomu przy ul. Kolejowej w Opocznie. Zabrał worek z 25 kg miedzi o wartości 600 zł.

Włamanie bez kradzieży
W nocy z 27 na 29 marca nieznani sprawcy włamali się do domku letniskowego przy ul. Brzozowej w Miedznej Murowanej (gmina Żarnów) wybijając również okna w budynku gospodarczym. Prawdopodobnie zostali spłoszeni, bowiem z budynku nic nie skradziono.

Torbę z zakupami
31 marca, kwadrans po godz. 17.00, w jednym ze sklepów samoobsługowych przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie nieznany sprawca ukradł 52?latce torbę z zakupami, za które kobieta chwilę wcześniej zapłaciła 90 zł.

Batony z Biedronki
27 marca, około godz. 14.00, w jednym ze sklepów przy ul. Biernackiego w Opocznie zatrzymano 14?letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego, który ukradł sześć batonów o łącznej wartości 6,95 zł.

Odpowiedzą za kradzież drzewa
Policjanci z Opoczna, we współpracy z opoczyńskimi strażnikami leśnymi, ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży drzewa z działki leśnej w rejonie Sobienia (gmina Białaczów): 19?letniego Piotra L. i 20?letniego Daniela K. Młodzi mężczyźni wycięli i ukradli osiki o wartości 646 zł na szkodę Leśnictwa Kowalów. Skradzione mienie odzyskano.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (873) z dnia 4 Kwietnia 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »