tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Oszukany w sieci
17 października 42?letni opocznianin zgłosił policji, że za wylicytowany w Internecie motocykl suzuki wpłacił 7,5 tys. zł, jednak nie otrzymał ani pojazdu, ani zwrotu pieniędzy.

Uwaga na kieszonkowców
* 17 października, w godzinach od 11.00 do 12.00, na targowisku w Opocznie nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę 51?latki wyciągnął z jej torebki etui z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz legitymacją służbową.
* Tego samego dnia, również przed południem, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie nieznany sprawca ukradł 69?latce portfel z pieniędzmi.
* 19 października, kilka minut po godz. 9.00, w sklepie spożywczym przy ul. Partyzantów w Opocznie nieznany sprawca z torebki 61?letniej kobiety ukradł portfel z dokumentami i gotówką.

Używaj kluczy
18 października, około godz. 16.30, w Zajączkowie (gmina Mniszków) 79?letni mężczyzna opuścił dom zaledwie na 10 minut, nie zamykając drzwi na klucz. To wystarczyło, aby pojawili się nieproszeni goście ? dwie kobiety, prawdopodobnie narodowości romskiej. Z jego mieszkania skradły 6 tys. zł. Nie udało się ich zatrzymać. Mężczyzna chyba już zawsze będzie przekręcał klucz w zamku, zwłaszcza, jeśli trzyma w mieszkaniu taką gotówkę.

Zatrzymany za kradzież drzewa
21 października, w Grudzeniu Lesie (gmina Sławno) policjanci zatrzymali 68?letniego Zdzisława K. podejrzanego o to, że w ciągu minionych dwóch tygodni z działki leśnej należącej do firmy Grudzeń Las ukradł 17 sosen. Spowodowane przez niego straty są w trakcie ustalania.

Złomiarzom nie śmierdzi
W okresie od 18 do 21 października, w Ostrowie (gmina Opoczno) nieznani sprawcy ukradli żeliwny właz od studzienki kanalizacyjnej. Straty na szkodę PGK oszacowano na 170 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (850) z dnia 25 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »