tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Z samochodu
* 30 października około godz. 13.00 w Opocznie na pl. Kilińskiego nieznany sprawca włamał się do mercedesa vito i skradł saszetkę z dokumentami. Poszkodowany został 48-letni mieszkaniec Staszowa.
* Po południu 2 listopada w Opocznie na ul. Partyzantów nieznany sprawca skradł z dachu audi A6 antenę CB-radia, o wartości 300 zł.
Aresztowani
Sąd Rejonowy w Opocznie zastosował areszt tymczasowy wobec trzech mężczyzn podejrzanych o dokonanie wieczorem, 30 października, na ul. Żeromskiego, rozboju na 33-letnim mieszkańcu gm. Opoczno. Czterej podpici mężczyźni napadli, bili i kopali swoją ofiarę, której zabrali... paczkę papierosów wartości niespełna 10 zł. Na widok radiowozu Straży Miejskiej napastnicy rzucili się do ucieczki. Dwóch z nich, w wieku 23 i 25 lat, zatrzymano na miejscu. Policjanci szybko ustalili tożsamość dwóch pozostałych, w wieku 19 i 29 lat. Wobec pierwszej trójki, na wniosek prokuratury, sąd zastosował już areszt, z ostatnim - 29-latkiem, trwają jeszcze czynności procesowe.
Na cmentarzu
* 30 października odwiedzający groby na opoczyńskim cmentarzu przy ul. Moniuszki zauważyli, że nieznany sprawca uszkodził chodnik z kostki brukowej przy jednym z nagrobków.
* Również nieznany pozostaje na razie sprawca uszkodzeń płytek ceramicznych na murku grobu, na tym samym cmentarzu. Do uszkodzenia doszło najprawdopodobniej też 30 października.
Z roweru
2 listopada w Opocznie na pl. Kościuszki nieznany sprawca skradł o godz. 10.00 z torby na bagażniku roweru dokumenty. Poszkodowany został 53-letni mieszkaniec Libiszowa.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (643) z dnia 6 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »