tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika do szlifowania elementów ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Oszukał staruszkę
Mimo naszych ostrzeżeń oraz apeli policji niektóre, głównie starsze osoby, wciąż dają się naciągnąć oszustom na pokaźne sumy. 25 marca, około godz. 9.00, w Miedznej Murowanej do domu 79?latki przyszedł około 40?letni mężczyzna, który, podając się za pracownika Urzędu Gminy, zaoferował kobiecie wypłate 100 tys. zł w zamian za opłacenie podatku w wysokości 8 tys. zł. Kobieta dała mu 4.150 zł, wszystkie oszczędności. Oszust zniknął z pieniędzmi.

Kradną paliwo
* W nocy z 25 na 26 marca nieznani sprawcy włamali się do garażu przy ul. Kolberga w Opocznie. Z zaparkowanych w nim pojazdów skradli 200 l oleju napędowego oraz rozdzielacz powietrza. Straty na szkodę Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej ?Wolność? oszacowano na 1,1 tys. zł.
* W nocy z 27 na 28 marca, między godz. 20.00 a 2.40, w Trojanowicach nieznani sprawcy z zaparkowanego w rejonie stacji paliw samochodu ciężarowego ukradli 100 l oleju napędowego. Straty na szkodę firmy z Ostrówka oszacowano na 600 zł.

Bez koncesji
27 marca, około godz. 9.00, w jednym ze sklepów w Kazimierzowie (gmina Paradyż) 57?letnia kobieta sprzedawała alkohol nie posiadając wymaganego zezwolenia. Odpowie z ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Spłoszyli włamywaczy
* 28 marca, około godz. 23.40, nieznany sprawca próbował włamać się do chińskiego centrum handlowego przy ul. 17 Stycznia w Opocznie. Do wnętrza chciał dostać się wchodząc po drabinie do budynku. Został jednak spłoszony przez właściciela, który nocował w sklepie. Straty spowodowane uszkodzeniem okna oszacowano na 1 tys. zł.
* W nocy z 2 na 3 kwietnia, około godz. 24.00, w restauracji w Trojanowicach nieznani sprawcy dostali się do wnętrza i z automatu do gier usiłowali skraść pieniądze. Nie obłowili się jednak, bowiem spłoszyła ich pracownica lokalu. Straty nie zostały jeszcze oszacowane.

Kołpaki od forda
W nocy z 29 na 30 marca nieznani sprawcy ukradli 4 kołpaki od forda mondeo zaparkowanego przy ul. Skłodowskiej-Curie. Spowodowali tym straty w wysokości 200 zł na szkodę 35?letniego opocznianina.

Oszustwo internetowe
W grudniu ubiegłego roku 52?letni mieszkaniec naszego powiatu zapłacił 850 euro za samochód, który chciał kupić za pośrednictwem strony internetowej oto.moto. Wpłatę potwierdzono, jednak do tej pory nabywca nie otrzymał auta ? ze sprzedającym już nie można się skontaktować.

Z pomieszczenia gospodarczego
* W okresie od 28 do 30 marca nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego przy ul. św. Wojciecha w Opocznie i skradli z niego kosę spalinową, drabinę aluminiową oraz rower górski. Straty oszacowano na 3 tys. zł.
* W okresie od 29 marca do 2 kwietnia nieznani sprawcy włamali się do budynku gospodarczego przy ul. Staromiejskiej w Opocznie. Skradli wykaszarkę i kosiarkę elektryczną. Straty na szkodę 58?letniego opocznianina oszacowano na 300 zł.

Z kopalni
W okresie od 30 do 31 marca z terenu kopalni w Grudzeniu Lesie (gmina Sławno) nieznani sprawcy ukradli 10 m miedzianego kabla elektrycznego. Straty oszacowano wstępnie na 10 tys. zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 14 (821) z dnia 5 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »