tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Kable ze studzienek
6?7 marca w Białaczowie nieznani sprawcy ze studzienek telekomunikacyjnych przy ul. Piotrkowskiej ukradli przewody o łącznej długości około 500 m. Złodzieje, poza stratami materialnymi, spowodowali także zakłócenia w działaniu sieci.

Kamerę z budynku
W okresie między 7 marca, godz. 23.00 a godz. 5.00 dnia następnego nieznany sprawca ukradł kamerę przemysłową z elewacji budynku przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie. Straty na szkodę 47?latka oszacowano na 500 zł.

Dwa włamania w Dębie
* W nocy z 7 na 8 marca w Dębie Opoczyńskiej nieznani sprawcy włamali się do budynku gospodarczego i ukradli z niego elektronarzędzia o łącznej wartości 1,5 tys. zł należące do 72?latka.
* Tej samej nocy nieustaleni sprawcy weszli do nie zamkniętego budynku gospodarczego w Dębie i ukradli z niego wykaszarke spalinową wartą 500 zł. Poszkodowany to 62?letni mieszkaniec Dęby.

Narzędzia z warsztatu
W nocy z 7 na 8 marca nieznani sprawcy włamali się do warsztatu mechanicznego na ul. Krótkiej w Opocznie. Skradli z niego klucze pneumatyczne, szlifierkę kątową, wiertarkę, wkrętarkę oraz inne narzędzia i elektronarzędzia. Łączne straty na szkodę PGK oszacowano na 8.800 zł.

Złodzieje na torach
W nocy z 7 na 8 marca, doszło do kradzieży na szlaku kolejowym w rejonie Idzikowic. Na łącznicy Idzikowice ? Zapowiedź nieznani sprawcy ukradli 4 dławiki torowe, 8 rdzeni oraz linkę aluminiową, a na odcinku między Idzikowicami a Radzicami ? kolejny dławik. Straty na szkodę PKP PLK Skarżysko?Kamienna oszacowano na 30.600 zł.

Z budowy
W nocy z 7 na 8 marca nieznani sprawcy włamali się do nowo budowanego domu w Sławnie. Skradli z niego elementy instalacji centralnego ogrzewania oraz różne narzędzia. Łączne straty na szkodę 32?latka wyniosły 2.400 zł.

Siatka z ogrodzenia
W nocy z 9 na 10 marca w Ogonowicach nieznani sprawcy ukradli siatkę i słupki z ogrodzenia posesji należącej do 74?latka. Straty wyceniono na 1 tys. zł.

Gołębie z gołębnika
W okresie od 7 do 10 marca w Zarzęcinie nieznani sprawcy dostali się do gołębnika i skradli z niego 10 gołębi hodowlanych. Straty na szkodę 61?latka wyniosły 200 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 11 (818) z dnia 15 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »