tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Złomiarze
* W dniach 29?30 października w Ostrożnej (gm. Sławno) nieznani sprawcy skradli drzwiczki od skrzynki energetycznej i zniszczyli elementy przepompowni, czym spowodowali szkodę w wysokości 1500 zł.
* W okresie pomiędzy 31 października a 2 listopada z terenu kopalni w Grudzeniu Lesie (gm. Sławno) nieznani sprawcy skradli miedziany przewód energetyczny o długości 34 m. Wartość straty wyceniono na 3 tys zł.

Wybuch w garażu
31 października, o godz. 15.00 w Ruszenicach (gm. Żarnów) w garażu, znajdującym się pod częścią mieszkalną, doszło do wybuchu, spowodowanego nieszczelnością instalacji gazowej w VW golfie. Poparzeniu ulegli dwaj mężczyźni w wieku 67 i 29 lat.

Gość w dom?
3 listopada, pomiędzy godz. 15.00 a 15.30 w Gawronach (gm. Sławno) 38?letni mężczyzna przebywający w mieszkaniu 81?latka, wykorzystał chwilę nieuwagi gospodarza i skradł mu z kieszeni płaszcza portfel z dokumentami i gotówką w wysokości 500 zł.

A poza tym?
W okresie pomiędzy 2 a 5 listopada w Opocznie na terenie działki przy ul. Dalekiej nieznany sprawca włamał się do altanki i skradł? łóżko polowe i szpadel, o łącznej wartości 200 zł. A poza tym ? nic na działkach się nie dzieje?

Późno
5 listopada opoczyńscy policjanci przyjęli zgłoszenie kradzieży, do jakiej doszło 29 października w szkole przy ul. Inowłodzkiej. Nieznany dotychczas sprawca skradł w szatni z kieszeni kurtki telefon komórkowy LG.

Zatankowali
W nocy z 6 na 7 listopada na stacji paliw w Grębenicach (gm. Żarnów) nieznani sprawcy włamali się do zbiornika paliwa zaparkowanego MAN?a i skradli 300 l oleju napędowego wartości ponad 2 tys zł. Złodzieje próbowali włamać się też do drugiego MAN?a, ale bez powodzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 45 (800) z dnia 9 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »