tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 Złomiarze
Są jak szarańcza, niszczą i kradną wszystko, bez względu na konsekwencje, sprzedając za kilka złotych mienie warte tysiące złotych, często powodując zagrożenie dla życia i zdrowia innych?
Tym razem złomiarze pojawili się w Kunicach (gm. Sławno), gdzie w dniach 23?24 października skradli cztery metalowe panele ogrodzeniowe, furtkę i słupki, czym spowodowali szkodę w wysokości 2,9 tys. zł.

Człek musi
28 października, o godz. 14.15 w Opocznie w jednym z marketów przy ul. Piotrkowskiej zatrzymany został 44?letni Sławomir R., który pomylił sklep z barem szybkiej obsługi. Po prostu obsłużył się sam i na miejscu zaczął spożywać skradzione piwo i? pyzy ziemniaczane, o łącznej wartości 10,05 zł. Niestety, nie znalazł zrozumienia wśród personelu i sprawa trafi do sądu.

Szczyt głupoty?!
Gdyby to były kilkuletnie dzieci, to może myślałabym, że zabrakło im wyobraźni. Ale w wieku lat nastu to już można posądzać sprawców tylko o skrajną głupotę?
28 października, o godz. 17.00 w Opocznie zaalarmowani policjanci pojechali na ul. Torową i tam zatrzymali czterech chłopców w wieku 15 i 16 lat. Smarkacze zabawiali się rzucając kamieniami w przejeżdżający pociąg? Będą odpowiadać przed sądem, na szczęście nie za zabójstwo.

Zatrzymani
29 października zatrzymani zostali dwaj chłopcy z Drzewicy w wieku 12 i 15 lat. Nieletni w okresie pomiędzy 17 a 29 października kradli spod bloków rowery, m.in. damkę i magnum. Jeden ze skradzionych jednośladów najwyraźniej im się nie spodobał, więc utopili go w rzece?


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (799) z dnia 2 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »