tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
TYNKI GIPSOWE AGREGATEM, cementowo-wapienne, ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Nieudolni
22 sierpnia, około godz. 23.00 w Woli Załężnej (gm. Opoczno) dwóch mężczyzn usiłowało dokonać kradzieży silnika elektrycznego z wciągarki. Rozpoczęli demontaż, lecz nie udało im się, bo zostali spłoszeni przez właściciela posesji. Policjanci ujęli ich szybko. 22 i 17?latek zostali umieszczeni w policyjnej izbie zatrzymań. Zabezpieczony został również samochód należący do jednego z zatrzymanych. Czeka na parkingu strzeżonym.

Złomiarze
23 sierpnia z terenu firmy w Paszkowicach (gm. Żarnów) nieznani sprawcy skradli przewód elektryczny. Ciekawe, na ile winek starczy to, co dostaną w skupie?

Zapobiegliwi przed zimą
* 23 sierpnia opoczyńscy policjanci przyjęli zgłoszenie kradzieży dziesięciu sosen z lasu w Sielcu (gm. Opoczno). Stratę oceniono na 800 zł.
* Tego samego dnia właściciel sadu w Żelazowicach (gm. Białaczów) zgłosił kradzież z drzew 20 ton (!) jabłek różnych gatunków.
* 27 sierpnia zgłoszona została kradzież jabłek z sadu w Mroczkowie Gościnnym.
* Tego samego dnia zgłoszona została kradzież 30 sosen z lasu w Stefanowie (gm. Poświętne).

Sezon
Jesień się zbliża, deszczu mieliśmy ostatnio pod dostatkiem, więc w lasach pojawili się grzybiarze, a w ślad za nimi ? złodzieje czyhający na pozostawione na poboczach pojazdy. 23 sierpnia w Topolicach (gm. Żarnów) nieznany sprawca skradł stojącego na skraju lasu simsona. Poszkodowanym został 59?letni mężczyzna.

Wypadek przy pracy
24 sierpnia, około godz. 15.00 w Idzikowicach na CMK wózek samojezdny najechał na lewą stopę pracownika. 36?latek został przetransportowany do szpitala. Wszystkie okoliczności wypadku bada prokuratura oraz inspektorzy pracy.

W siną dal
26 sierpnia, pomiędzy godz. 19.30 a 21.00 w Wielkiej Woli (gm. Paradyż) nieznany sprawca skradł rower CTB classic, należący do 44?letniej kobiety.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 35 (790) z dnia 31 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »