tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Inżynier i Nauczyciel Matematyki chętnie udzieli ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 

Odjechał rowerem
19 listopada, około godz. 17.40, nieznany sprawca ukradł rower maxim pozostawiony przy ul. Konopnickiej w Opocznie. Poszkodowana 39?latka oceniła jego wartość na 350 zł.

Wybili szybę
W nocy z 19 na 20 listopada nieznani sprawcy wybili tylną szybę w mitsubishi zaparkowanym na pl. Wolności w Białaczowie. Straty na szkodę 36?latka wyniosły 2 tys. zł.

Z wiatrówki do okien
W dniach 17?18 listopada 42?letni Krzysztof S. strzelając z wiatrówki uszkodził trzy okna w budynku przy ul. Krótkiej w Opocznie. Straty na szkodę PGK wyniosły 600 zł.

Zakupy w sieci
* Od 10 listopada 39?letni opocznianin czeka na zakupiony za pośrednictwem Internetu router. Zapłacił na sprzęt 300 zł i nie może się skontaktować ze sprzedającym.
* 24 listopada 18?letnia opocznianka otrzymała zakupiony przez Internet telefon LG, za który zapłaciła kurierowi 225 zł. Po jego wyjściu okazało się, że z aparatu z powodu blokady nie można korzystać, zaś ze sprzedającym nie można się skontaktować.

Próba włamania
W dniach 19?21 listopada, w Mniszkowie, nieznani sprawcy usiłowali się włamać do nie zamieszkanego domu. Uszkodzili skrzydło okna, ale do środka nie weszli. Próbę włamania zgłosiła 44?latka.

Piec z folii
W nocy z 21 na 22 listopada, w Międzyborzu (gmina Opoczno) nieznani sprawcy ukradli z tunelu foliowego piec służący do ogrzewania roślin. Straty w wysokości 300 zł zgłosiła 48?latka.

Drzewo z lasu
W okresie od 20 do 22 listopada z działki leśnej w Pilichowicach (gmina Żarnów) złodzieje wycięli i zabrali 10 brzóz o łącznej wartości 1 tys. zł. Kradzież zgłosiła 48?letnia właścicielka.

Domofon z bloku
22 listopada ze ściany bloku mieszkalnego przy ul. Kossaka w Opocznie nieznani sprawcy ukradli nowy domofon z modułem informatycznym. Straty na szkodę wspólnoty mieszkaniowej wyniosły 576 zł.

Z bagażnika
23 listopada, kilka minut po godz. 6.00, w Wąglanach nieznani sprawcy włamali się do bagażnika autobusu setra, którego kierowca dzień wcześniej wjechał do rowu. Ukradli dwa akumulatory i radio. Kradzież zgłosił właściciel pojazdu.

Z patelnią na kompana
Do nietypowego zdarzenia doszło 24 listopada na ul. Partyzantów w Opocznie. Kilkanaście minut przed godz. 16.00, w jednym z mieszkań, po wspólnym wypiciu nalewki miętowej, między dwoma mężczyznami doszło do awantury. Młodszy z nich, 47?letni Dariusz B., butelką uderzył w głowę swojego 67?letniego kompana. Następnie chwycił patelnię i nią kilkakrotnie uderzył mężczyznę w głowę. Poszkodowanemu udało się uciec i wezwać pomoc. Z podejrzeniem pęknięcia czaszki zabrano go do szpitala, gdzie okazało się, że miał w organizmie 1,07 promila alkoholu. Sprawca pobicia został zatrzymany przez policję. Badanie wykazało, że miał w organizmie 2,66 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie za uszkodzenie ciała.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (907) z dnia 28 Listopada 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »