tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam mieszkanie 67 m2, tel. 603 063 ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Firma MATA-DACH Mateusz Łaski
oferuję ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zdarzyło się

 


Nieletni z papierosami
17 stycznia, około godz. 12.20 na ul. Piotrkowskiej w Opocznie policjanci z wydziału nieletnich zatrzymali czterech 16?latków, którzy palili papierosy. Za przejaw demoralizacji chłopcy odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Ukradli silnik
W okresie od 12 do 17 stycznia w Antoniowce nieznani sprawcy ukradli z pomieszczenia gospodarczego silnik elektryczny. Straty na szkodę 21?letniego mieszkańca wsi oszacowano na 150 zł.

Papierosy bez akcyzy
17 stycznia w godzinach przedpołudniowych na targowisku w Opocznie policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców łodzi, 24? i 27?latka, którzy sprzedawali papierosy bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymano ich do wyjaśnienia.

Ukradli słodycze
18 stycznia, około godz. 14.20 w jednym ze sklepów samoobsługowych w Opocznie zatrzymano dwóch 14?latków i jednego 13?latka, którzy ukradli słodycze o łącznej wartości 33 zł. Pracownicy sklepu wezwali policjantów, którzy po wykonaniu czynności przekazali chłopców rodzicom i opiekunom. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Oszukał staruszkę
19 stycznia w domu mieszkanki gminy Paradyż pojawił się nieznany mężczyzna, który obiecał kobiecie wypłatę rekompensaty po śmierci męża, jednak po wcześniejszym uiszczeniu wymaganych opłat. Kobieta dała mu 8.700 zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (811) z dnia 25 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »