tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zatańczą poloneza

 
W najbliższą sobotę, 8 stycznia rozpocznie się w Opocznie sezon studniówkowy

Jako pierwsi na studniówce bawić się będą trzecioklasiści z ZSO. Już tradycyjnie bal zostanie zorganizowany w murach szkoły. Uczniowie ośmiu klas maturalnych bawić się będą z osobami towarzyszącymi, a następnego dnia przyjdą na poprawiny. W balu ma uczestniczyć około 500 osób.
Za tydzień, 15 stycznia na studniówkach bawić się będą pozostali maturzyści ze szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.
O godz. 19.00 swój pierwszy bal rozpoczną maturzyści z Samorządowego LO. Impreza odbędzie się w szkole, która dysponuje nie tylko dużą salą, ale także kuchnią i niezbędnym zapleczem. Poloneza zatańczy 5 klas maturalnych. W sumie będzie się bawić około 270 osób, w tym osoby towarzyszące. Młodzież zdecydowała, że nie będzie orkiestry. Zabawę poprowadzi profesjonalny DJ z Łodzi.
Tego samego dnia, na pierwszym dorosłym balu bawić się będą maturzyści z ZSP nr 1. Impreza odbędzie się w restauracji Villa Rosa w Różannie. Poloneza zatańczą przedstawiciele siedmiu klas maturalnych. Następnego dnia zostaną zorganizowane poprawiny. Uczniowie tej szkoły bawią się bez osób towarzyszących.
Sobotni wieczór, 15 stycznia będzie także wyjątkowy dla uczniów z ZSPryw. Oni swój bal rozpoczną o godz. 20.00 w murach szkoły. Maturzystom już tradycyjnie będą towarzyszyć zaproszeni goście. Po balu, w niedzielę, 16 stycznia odbędą się poprawiny.
15 stycznia poloneza zatańczą również uczniowie ostatnich klas liceum i technikum w ZSP w Drzewicy. Maturzyści będą się bawić w sali gimnastycznej z osobami towarzyszącymi. Na niedzielę przewidziano poprawiny.
Także 15 stycznia w tany ruszą abiturienci z ZSZ w Żarnowie. Ich bal rozpocznie się o godz. 20.00 w Domu Weselnym Zorza w Rożenku. Na balu będzie się bawić około stu osób. Poprawin raczej nie będzie.
Uczniowie z ZSR w Mroczkowie Gościnnym nie zdecydowali jeszcze, czy chcą zorganizować studniówkowy bal.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 1 (704) z dnia 5 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »