tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Zaprojektuj płytkę

 
„Piękna płytka poszukiwana” – nowy konkurs Ceramiki Paradyż na Facebooku

Ceramika Paradyż zaprasza społeczność skupioną na portalu Facebook do udziału w niezwykłym konkursie. Spośród autorskich projektów płytek ceramicznych stworzonych przez uczestników wybrane zostaną najciekawsze prace, które zaprezentowane będą podczas Festiwalu Łódź Design 2010.
30 sierpnia na firmowym fanpage’u na portalu Facebook ruszył wyjątkowy konkurs „Piękna płytka poszukiwana”, skierowany do osób, które odnajdą w sobie chęć i talent do zaprojektowania grafiki do płytki ceramicznej w formacie 33x100 cm.
Niespełna dwa tygodnie pozostały do zakończenia pierwszego etapu zabawy, podczas którego uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace przy pomocy dedykowanej aplikacji, stworzonej specjalnie na potrzeby konkursu. Już 20 września na fanpage’u rozpocznie się głosowanie, w którym wyłoniona zostanie Nagroda Publiczności w wysokości 1 tys. zł.
Nagrodę główną przyzna jury konkursowe. Zwycięzca otrzyma 5 tys. zł. Wręczenie nastąpi 14 października podczas uroczystego otwarcia Festiwalu Łódź Design, którego mecenasem jest Ceramika Paradyż. Najlepsze prace zostaną naniesione na płytki ceramiczne i zaprezentowane na pokonkursowej wystawie pt. „Ceramika do kwadratu”.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 36 (687) z dnia 10 Września 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »