tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Zaplanować karierę

 
Punkt Pośrednictwa Pracy prowadzony w Opocznie przez Ochotnicze Hufce Pracy zorganizował targi edukacyjne i zawodowe dla młodzieży. Impreza odbyła się w ramach Dni otwartych w Młodzieżowym Centrum Kariery

We wtorek, 25 maja w MDK zorganizowano targi edukacyjne i zawodowe dla młodzieży. Stoiska niemal wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu, szkół wyższych oraz instytucji rynku pracy zwiedziło kilkuset młodych ludzi. Targi mają pomóc młodzieży w podjęciu ważnych decyzji dotyczących wyboru kierunku kształcenia, a nawet drogi zawodowej.
Otwarcia targów dokonał Włodzimierz Pawlak, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Piotrkowie Trybunalskim, prowadzonego przez Ochotnicze Hufce Pracy. To właśnie OHP, w porozumieniu z władzami miasta, uruchomiło w Opocznie w marcu tego roku Młodzieżowe Centrum Kariery i Punkt Pośrednictwa Pracy. Placówki działają przy ul. Piotrkowskiej 7. Młodzi mogą tu liczyć nie tylko na zorganizowane warsztaty zawodowe, ale także na indywidualne porady w sprawie kształcenia i kariery zawodowej.
Dni otwarte rozpoczęły się w Młodzieżowym Centrum Kariery 24 maja i potrwają do końca miesiąca. W ich ramach w siedzibie placówki codziennie organizowane są tematyczne warsztaty zawodowe, które prowadzą m.in. rekrutanci dużych przedsiębiorstw czy doradcy Powiatowego Urzędu Pracy.
Przypomnijmy, że Młodzieżowe Centrum Kariery i Punkt Pośrednictwa Pracy w Opocznie są czynne codziennie w godzinach od 7.45 do 15.45. Na młodzież czekają doradca zawodowy Małgorzata Łysik oraz pośrednik pracy Norbert Chybowski.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (673) z dnia 4 Czerwca 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »