tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Zagrali dla przyjaciół z Opoczna

 
Przedszkolaki na gościnnych występach w opoczyńskiej „piątce”Jaseka bardzo podobały się gospodarzom


W środę, 13 stycznia sześcioletnie dzieci z Przedszkola Samorządowego uczestniczyły w wycieczce do Opoczna. Wspólnie ze swoimi wychowawczyniami Moniką Pomykałą i Justyną Białkowską odwiedziły kolegów z Przedszkola nr 5.
Najważniejszym punktem wizyty było zaprezentowanie jasełek bożonarodzeniowych. Spektakl w wykonaniu drzewiczan spotkał się z gorącym przyjęciem całej społeczności „piątki”. Gra aktorska, piękne stroje, scenografia podkreślająca uroczysty charakter przedstawienia i wreszcie odpowiednio dobrane kolędy zachwyciły gospodarzy. Najlepszym tego dowodem były głośne brawa oraz gorące podziękowania od dyrektorki opoczyńskiego przedszkola Haliny Ceglarskiej.
Na zakończenie mali aktorzy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a po opuszczeniu gościnnych progów „piątki” pojechali do „Bajkolandu”. Tam mieli okazję pobawić się na zjeżdżalniach i w basenach z piłeczkami. Radości było co niemiara.
Wizytę w Opocznie udało się zrealizować dzięki sponsorom, którzy zawsze mają otwarte serca na potrzeby placówki. Za naszym pośrednictwem przedszkolaki serdecznie im dziękują.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (653) z dnia 22 Stycznia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »