tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Zagrają o puchar burmistrza Drzewicy

 
IX turniej piłki nożnej o puchar burmistrza gminy i miasta Drzewica "Lato 2014"


Urząd Gminy i Miasta w Drzewicy zaprasza przedstawicieli zainteresowanych drużyn na pierwsze spotkanie organizacyjne w sprawie dziewiątej edycji turnieju piłki nożnej o puchar burmistrza. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 17 czerwca o godz. 14.00 w UGiM (pokój 26). Program zakłada zaprezentowanie regulaminu rozgrywek i rozdanie kart zgłoszeniowych.
Na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 24 czerwca (godz. 14.00) w tym samym miejscu, zostanie rozlosowana turniejowa drabinka. Na spotkanie trzeba będzie zabrać listę zawodników (maksymalnie 18 nazwisk) wraz z ich adresem, numerami PESEL oraz numerem kontaktowym do opiekuna drużyny. Listy graczy nie będzie można uzupełniać w trakcie turnieju.
Etap eliminacyjny rozpocznie się 29 czerwca lub 6 lipca (w zależności od liczby drużyn), natomiast finał odbędzie się prawdopodobnie 3 sierpnia na stadionie MGKS Gerlach. Rozgrywki grupowe i ewentualne półfinały ? podobnie jak w poprzednich latach ? zostaną rozegrane na boisku w Świerczynie.
Są cztery warunki uczestnictwa w turnieju: * brak przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach sportowych * należy być mieszkańcem gminy Drzewica * wiek minimum 16 lat * żaden ze zgłoszonych zawodników nie mógł wystąpić w jakimkolwiek meczu rundy wiosennej sezonu 2013/2014 w rozgrywkach OZPN.
Niespełnienie któregoś z warunków przez choćby jednego zawodnika skutkuje natychmiastowym usunięciem drużyny z turnieju. Jak co roku, na cztery najlepsze zespoły czekają atrakcyjne nagrody.
Szczegółowych informacji udziela Andrzej Krzyżanowski, tel. 505 578 277. Listy zgłoszeniowe do pobrania na stronie internetowej www.drzewica.pl, a także w budynku UGiM (pokój 27a).


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (883) z dnia 13 Czerwca 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »