tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Zacięta walka pod siatką

 
Mistrzostwa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w piłce siatkowej drużyn mieszanych


Rozegrano drugą kolejkę siatkarskich mistrzostw ?Żeromskiego?. W tej rundzie dwa spotkania nie przyniosły większych emocji, lecz pozostałe dwa były typowymi meczami walki.
W pierwszej konfronacji faworyzowana drużyna klasy Ia1/a2 mogła nawet przegrać z klasą Id. Gdyby nie szereg błędów, które popełnili w drugim i trzecim secie pierwszoklasiści, wynik mógłby być inny. Pomimo zaciętej walki, drużyna Id uległa ostatecznie 1:2.
W drugim spotkaniu klasa III b/d zagrała z drużyną składającą się z samych dziewcząt. Pierwszy set to grad błędów dziewczęcej ekipy i jej przegrana. W drugim secie sytuacja uległa diametralnej zmianie. Dziewczęta zaczęły świetnie serwować i skutecznie atakować. W efekcie bez kłopotów wygrały. Trzeci set rozpoczął się kapitalnie dla dziewcząt, ale przy stanie 8:4 w ich ekipie coś się zepsuło i do głosu zaczęła dochodzić dużyna klasy IIIB/D, a dokładniej Robert Werpulewski. Dzięki niemu zwyciężyli trzecioklasiści.

Wyniki drugiej rundy
Ia1/a2 ? Id 2:1 (6:15, 15:9, 15:11)
IIIb/d ? I damska 2:1 (15:5, 3:15, 15:9)
Ie ? II damska 0:2 (2:15, 3:15)
If/g ? IIIc/f 0:2 (4:15, 5:15)
Drużyna klasy IIc. Od lewej Jakub Popecki, Marcin Kopacz, Bartłomiej Wujek, Paweł Baran, Szymon Pacan, Hubert Kupis, Wojciech Skorupa i Tomasz SzczepańczykZespół klasy IIIe. Od lewej: Patryk Gwiazda, Łukasz Grzybowski, Maksymilian Jędrzejczyk, Bartłomiej Wielgus, Kamil Figura, Adam Stańczyk, Jacek Palus, Piotr Czarnecki


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (810) z dnia 18 Stycznia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »