tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Zacięta rywalizacja sztafet

 
Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnychStart do sztafetowego biegu dziewcząt o mistrzostwo powiatuW piątek, 12 października lekkoatleci z gimnazjów walczyli o mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody rozegrano w Mniszkowie.
Do rywalizacji przystąpiły sztafety z następujących szkół: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3, Gimnazjum w Drzewicy, Gimnazjum w Paradyżu, Gimnazjum w Prymusowej Woli i Gimnazjum w Mniszkowie. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono najlepszych.
W kategorii dziewcząt wygrała sztafeta Gimnazjum z Drzewicy, biegnąca w składzie: Dominika Białowąs, Agata Wójcik, Weronika Bednarczyk, Joanna Błaszczyk, Patrycja Bogatek, Paulina Nowak, Weronika Wosek, Klaudia Raczyńska, Wioletta Madej, Dominika Gąsieniec. Opiekunka Anna Walasik.
Drugie miejsce wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum w Prymusowej Woli. Skład sztafety: Weronika Madej, Aleksandra Kłobucka, Klaudia Sobczyk, Emilia Jędrzejczyk, Karolina Rzeźnik, Patrycja Kowalczyk, Patrycja Tatar, Dagmara Olczak, Aleksandra Bolek i Karolina Białas. Opiekun Zbigniew Fura.
Obie sztafety będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych w Tomaszowie Mazowieckim, które odbędą się 23 października.
Kolejne miejsca zajęły: Gimnazjum w Mniszkowie, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 1.
W kategorii chłopców najszybsza była sztafeta Gimnazjum w Mniszkowie, występująca w składzie: Patryk Nojek, Maciej Grzywacz, Oskar Mastalerz, Kacper Smak, Damian Tarnawski, Paweł Wojdyła, Arkadiusz Majchrzak, Dominik Gwarda, Łukasz Jachimowski i Bartłomiej Stępień. Opiekun Rafał Marszałek.
Na drugim miejscu zmagania ukończyła sztafeta Gimnazjum w Prymusowej Woli. Skład drużyny: Stanisław Wilk, Piotr Gielec, Arkadiusz Skibiński, Tomasz Budziński, Fabian Kawiński, Michał Wdówka, Łukasz Wilk, Damian Nowakowski, Artur Sobczyk i Maciej Biedrowski. Opiekun Zbigniew Fura.
Dwie najlepsze reprezentacje wystąpią podczas zawodów rejonowych w Tomaszowie Mazowieckim.
Na kolejnych pozycjach uplasowały się ekipy z Gimnazjum w Drzewicy, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum w Paradyżu.
Naszym reprezentantom życzymy powodzenia w zawodach rejonowych i awansu do mistrzostw województwa.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 42 (797) z dnia 19 Października 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »