tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Zabawa z myślą o potrzebujących

 
Już po raz trzeci Drzewickie Centrum Wolontariatu ?Ofiarna dłoń? wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowało bal karnawałowy. Ostatkowa impreza odbyła się we wtorek, 12 lutegoWspólna zabawa świetnie zintegrowała mieszkańców w różnym wieku


Inicjatywa miała szczególne przesłanie. Na podstawie zezwolenia, które wydała dyrektorka szkoły, wolontariusze zbierali pieniądze na rzecz prowadzonego przez DCW funduszu pomocowego dla mieszkańców gminy Drzewica.
Bal w gościnnych murach ZSP zgromadził liczne grono dzieci wraz z rodzicami, młodzież, osoby dorosłe oraz starsze. Dzięki życzliwości Moniki Machuli i uczniów klas maturalnych wszyscy bawili się w przepięknej zamkowej scenerii, przygotowanej na niedawną studniówkę.
Balowiczów doskonale integrowały proponowane przez wolontariuszy układy taneczne. Był też skromny poczęstunek, przygotowany przy wsparciu darczyńców. Wspólna zabawa kończąca karnawał trwała do późnych godzin wieczornych.
? Tegoroczny bal ostatkowy możemy uznać za udany. Uczestnicy wychodzili do domów uśmiechnięci i zadowoleni ? mówi prezes DCW ?Ofiarna dłoń?, Dominik Niemirski. ? Za wspólną zabawę i ofiarność serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym oraz osobom, które wsparły naszą inicjatywę.
? W ramach akcji zebraliśmy 414,43 zł ? dodaje. ? Te środki już trafiły na konto funduszu pomocowego dla mieszkańców gminy.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (815) z dnia 22 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »