tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Didi kilka miesięcy temu została przywieziona do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Różannie wprost z ulicy. Suczka jest młoda, średniej wielkości ? nie sięga do kolana. Ma miękką, półdługą sierść, wprost stworzoną do głaskania. To typowy kundelek i śmiało można powiedzieć, że łączy w sobie najlepsze cechy jakie mogą być u psa. Ponad życie kocha ludzi, siedząc za kratami dosłownie płacze i błaga by ją stamtąd zabrać. Uwielbia przytulać się do człowieka. Jest łagodna i spokojna. Wystarczy na nią spojrzeć, a już poprawia się humor. W jej oczach widać ogromną miłość i nadzieję, że ktoś wyciągnie ją z zimnego boksu i zabierze do ciepłego miejsca, gdzie będzie mogła grzać się w ciple ludzkiej miłości. Za serce odwdzięczy się sercem.
Didi jest zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Możliwa bezpłatna sterylizacja przed adopcją.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza malucha. Dając mu dom, a później oddając go na powrót robimy mu ogromną krzywdę.

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie zwierzakowi domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 51 (859) z dnia 20 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »