tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 

W schronisku dla bezdomnych zwierząt w Różannie mieszka od pewnego czasu Trini. Została przywieziona z jednej z pobliskich wiosek, gdzie z głodu polowała na domowe ptactwo. Po obowiązkowej kwarantannie trafiła do boksu z innymi suczkami o podobnych przeżyciach.
Uroda Trini od razu zwraca uwagę. Psinka ma jasną sierść, piegi na nosku i klapnięte uszka. Jest dosyć spora ? sięga nieco ponad kolano. Suczka jest nieco nieśmiała, ale nie boi się ludzi. W kontaktach z innymi zwierzakami przyjacielska (może z wyjątkiem kur).
Trini jest młoda i przed nią jeszcze długie lata życia. Nie pozwólmy, aby spędziła je w niewielkim boksie, oglądając świat przez kraty ogrodzenia.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie dyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza malucha. Dając mu dom, a później oddając go na powrót robimy mu ogromną krzywdę.

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie zwierzakowi domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego.

Uwaga!
Pilnie potrzebujemy domu tymczasowego dla jednego z podopiecznych schroniska ? Jazgota. Pies musi przejść operację i nie powinien od razu wracać do boksu. Okres rekonwalescencji Jazgota potrwa kilka do kilkunastu dni. Prosimy o pomoc w imieniu psa.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (856) z dnia 6 Grudnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »