tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Gabi to suczka porzucona w okolicy schroniska dla zwierząt w Różannie. Była bardzo wychudzona, jednak dzięki pomocy odzyskała trochę sił. Przed zimą trzeba było jednak zabrać sunię w bezpieczniejsze miejsce, dlatego trafiła do schroniska.
Jest malutka i młoda, ma ok. roku. Gabi jest trochę nieufna do ludzi, ale kiedy kogoś pozna bliżej staje się pieszczochą. Jest łagodna. Ze względu na to, że długo przebywała na ulicy nie możemy wykluczyć, że sunia jest w ciąży. Istnieje możliwość bezpłatnej sterylizacji.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie dyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.
Uwaga. Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (848) z dnia 11 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »