tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 

Do psów w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Różannie niedawno dołączył malutki starszy psiak – Papcio. Nie wiemy, ile dokładnie ma lat, ani skąd został zabrany. Psiak niemal cały czas śpi. Wstaje tylko na jedzenie. Ma na szyi niebieską obrożę z diamencikami. Czy Papcio komuś zaginął? Czy może ktoś pozbył się z domu staruszka? Jeśli ktoś go poznaje – prosimy o kontakt z TPZ.
Jednocześnie pilnie szukamy dla niego domu (stałego lub tymczasowego). Taki maluch, a na dodatek w takim wieku ma niewielkie szanse na przeżycie w schronisku. Potrzebuje tylko kawałka ciepłego miejsca w domu… Jest mały i niekłopotliwy.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: tel. 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmail.com. Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com.
Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka – zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 37 (844) z dnia 13 Września 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »