tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 

Wiosna to niezwykle radosna suczka?temu też zawdzięcza swoje imię. Jest bardzo żywiołowa, radośnie reaguje na widok człowieka. Mimo swojego niewielkiego wzrostu skacze wysoko, domagając się pieszczot. Uwielbia się przytulać. Jest bardzo stęskniona kontaktu z ludźmi, a przede wszystkim zabawy i odmiany od ciasnego boksu. Zdjęcia nie oddają jej uroku, ją trzeba zobaczyć na żywo. Jest chyba jednym z niewielu psów, które są w stanie zrezygnować ze smakołyków na rzecz nawet odrobiny pieszczot.
Wiosna mieszkała w boksie z innymi psami, które znalazły już nowe domy. Ona została. Posmutniała, ale nie straciła nadziei. Kilka miesięcy temu połączono ją z innymi psami, które jej nie akceptują. Ostatnio została przez nie pogryziona. Na razie jest w izolatce, ale po wyleczeniu ran znów trafi do wspólnego boksu.
Ma ok. 2?3 lata. Wielkość do kolana. Jest zaszczepiona. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 lub tpz.opoczno@gmai.com. Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Uwaga. Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (820) z dnia 29 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »