tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Sara jest malutką, drobną, młodą, ale dorosłą suczką. Została przywieziona do schroniska wraz ze swoimi szczeniakami, które znalazły już domy. Suczka nie sięga nawet do połowy łydki. Ma półdługą, miękką sierść wymagającą regularnej pielęgnacji. Nie wiemy jaka jest jej historia, ale musiała być skrzywdzona przez ludzi, bo jest wycofanym i nieśmiałym psiakiem. Pozwala się głaskać, brać na ręce ? widać jednak, że na razie nie sprawia jej to przyjemności. Potrzebuje ciepłego, cierpliwego i kochającego domu, by znów mogła odzyskać wiarę w ludzi. Wtedy na pewno pokaże jaki wspaniały z niej psiak. Powoli zaczyna się otwierać, ale szybko się płoszy. Nie okazuje agresji, mimo że czasem wydaje się być przerażona. Uczy się chodzić na smyczy. Umie zachować czystość w boksie. Idealna nawet do niedużego mieszkania.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 (po 16.00) lub tpz.opoczno@gmai.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 6 (813) z dnia 8 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »