tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Jambo to młody, bardzo sympatyczny psiak. Został zabrany z opoczyńskiej ulicy w mroźny, zimowy dzień. Trafił do lecznicy dla zwierząt. Początkowo bał się ludzi. Teraz jednak zrobił się towarzyski. Bardzo lubi głaskanie i pieszczoty. W zachowaniu uległy i delikatny. Za kilka dni prawdopodobnie trafi do schroniska. Wątpliwe, czy da sobie radę w gromadzie innych zwierząt. Nie będzie umiał zawalczyć ani o jedzenie, ani o ciepły kąt do spania. Mamy nadzieję, że dzięki ludziom o dobrym sercu zostanie mu oszczędzony taki los.
Piesek jest średniego wzrostu, sięga może do połowy łydki, drobnej, proporcjonalnej budowy. Uwagę zwraca jego ciekawe umaszczenie ? cały jest biały, tylko uszy ma brązowe. Z pewnością będzie wspaniałym i wiernym przyjacielem rodziny. Idealny do niedużego mieszkania. Ładnie chodzi na smyczy.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 (po 16.00) lub tpz.opoczno@gmai.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 7 (814) z dnia 15 Lutego 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »