tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


W lecznicy dla zwierząt od kilkunastu dni przebywa stary pies w typie boksera. Został znaleziony w mroźny dzień przed jednym z opoczyńskich sklepów, gdzie leżał nie mając siły się podnieść. Początkowo sądziliśmy, że był ofiarą wypadku. Okazało się, że po prostu jest tak słaby, że słania się na nogach. Psiak jest wychudzony. Ma kaszel. Prawdopodobnie miał właściciela, ponieważ na szyi nosi obrożę. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi wręcz garnie się do nich, przytula, domaga pieszczot. Jest grzeczny, spokojny, ładnie chodzi na smyczy. Lubi jeździć samochodem.
Jeśli ktoś wie, czyj to pies prosimy o informacje. Gwarantujemy anonimowość.
Ponieważ do tej pory właściciel się nie pojawił pies jest przeznaczony do adopcji. To jego jedyna szansa na przeżycie jeszcze kilku miesięcy. Jeśli nie znajdzie spokojnego kąta trafi do schroniska, a tam czeka go pewna śmierć w samotności.
Pomyślmy o własnej starości. Pies także ma prawo do godnego życia i śmierci. Bądźmy humanitarni.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 (po 16.00) lub tpz.opoczno@gmai.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego.


Mjm   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (805) z dnia 14 Grudnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »